اخبار

شرکت تعاونی دهیاری بخش مرکزی شهرستان دنا افتتاح شد

شرکت تعاونی دهیاری بخش مرکزی شهرستان دنا افتتاح شد
جشن سازگفت :شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی دنا با تعداد اعضاء12نفر واشتغالزایی 15نفر درزمینه توسعه روستا و مشارکت در طرحهای اقتصادی ،اجتماعی ،عمرانی و آبادانی روستا افتتاح و شروع به فعالیت می نمایدکه امید است در سال همت مضاعف و کارمضاعف زمینه توسعه روستا را در کلیه ابعاد فراهم سازد.

به گزارش روابط عمومی ادراه کل تعاون استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور جشن ساز مدیر کل تعاون استان،رضوی فرماندار شهرستان دنا ،سهمگین مدیرکل امور روستایی استانداری،و جمعی از مسئولین ومدیران عامل شرکتهای تعاونی شرکت تعاونی دهیاران دنا توسط جشن ساز مدیرکل تعاون افتتاح و به بهره برداری رسید.

جشن ساز در افتتاحیه این شرکت تعاونی گفت : شهرستان دنا با داشتن 127شرکت تعاونی وعضویت 59187نفر(با اعضاء سهام عدالت )عضو که از این تعداد 36263نفرمردو22891نفرزن با33نفر عضو ایثارگر و اشتغالزایی1147نفرفعالیت می کنند که یکی از ماموریت های تعاون توانمند سازی جوانان و مردم در قالب نهادهای مردمی است.

 وی در ادامه گفت :شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی دنا با تعداد اعضاء12نفر واشتغالزایی 15نفر درزمینه توسعه روستا و مشارکت در طرحهای اقتصادی ،اجتماعی ،عمرانی و آبادانی روستا افتتاح و شروع به فعالیت می نمایدکه امید است در سال همت مضاعف و کارمضاعف زمینه توسعه روستا را در کلیه ابعاد فراهم سازد.

 

۲۳ شهریور ۱۳۸۹ ۱۰:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون کهگیلویه وبویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید