اخبار

بیش از 85% استان کهگیلویه و بویراحمد عضو سهام عدالت می باشد.

بیش از 85% استان کهگیلویه و بویراحمد عضو سهام عدالت می باشد.
استفاده از کارورز در شرکتهای سهام عدالت ممنوع می باشد زیرا هدف توانمند نمودن فارغ التحصیلان دانشگاهی برای جذب در بازار کار می باشد

مدیر کل تعاون استان کهگیلویه و بویر احمد طی سخنانی در محل سهام عدالت شهرستان گچساران به تشریح ویژگیهای اقتصادی دولتی ، تعاونی طرح توزیع سهام عدالت این شهرستان و نیز قانون اجرایی سیاستهای اصل 44 قانون اساسی پرداخت . آقای جشن ساز گفت : از مهمترین مشکلات شهرستانها مساله فضا و مکان مستقل برای شرکتهای سهام عدالت می باشد . ایشان خاطر نشان کرد که استفاده از کارورز در شرکتهای سهام عدالت ممنوع می باشد زیرا هدف توانمند نمودن فارغ التحصیلان دانشگاهی برای جذب در بازار کار می باشد.در ادامه جلسه آقای مصلحی ریاست سازمان امور اقتصادی و دارائی استان گفت :

با توجه به اینکه بیش از 85% استان کهگیلویه و بویراحمد عضو سهام عدالت و دومین استان کشوردربخش  سهام عدالت است دولت نهم از ابتدای فعالیت خود ، خصوسی سازی را یکی از برنامه های محوری خود قرار داده و بر همین اساس تا کنون سهام تعدادی از شرکتهای بزرگ دولتی در مدت فعلیت دولت در قالب خصوصی سازی به بخش خصوصی واگذار شده است . ایشان معتقد است اگر سود سهام عدالت به سمت کارخانه های بزرگ تولیدی هدایت شود بحث بیکاری و اشتغالزایی بهتر از گذشته مرتفع می گردد.

۱ دی ۱۳۸۸ ۱۲:۰۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید