اخبار

چهارمین سفر شهرستانی سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد

چهارمین سفر شهرستانی سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد
سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمدگفت: اقتدار سازمانی مهم است لذا برای اقتدار بخشیدن به دستگاه وخدمت موثر به مراجعین با یکدیگر تعامل و همفکری وهمکاری داشته باشید.
به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد،آیت اله ارمغانی سرپرست این اداره کل  از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گچساران بازدید وبا کارکنان آن اداره دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه آیت اله ارمغانی  سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه مشکلات و معضلات همکاران خود را  در حوزه های  مختلف رصد میکنم عنوان کرد: ارائه راهکارها و پیشنهادات همکاران خود را  خواهم شنید  و از ابزار مشورت برای برون رفت از معضلات استفاده می کنم .

وی گفت: حوزه روابط کار به دلیل اینکه گچساران قطب کارگری استان هست برای این اداره کل مهم است و ما باید تمام تلاش خود را برای کاهش تنش های کارگری،کاهش طول رسیدگی و رفع اختلافات کارگری  وکارفرمایی ودرنهایت رضایتمندی طرفین دعوی بکار ببندیم .

آیت اله ارمغانی افزود: کارشناسان بخش های مختلف اداره  مسقیما با  کار ومراجعین در ارتباط هستند  لذا می توانند برای برون رفت از معضلات ومشکلات کاری برنامه و راهکار بدهند.

وی با اشاره به اینکه نظارت بر تعاونی ها خصوصا تعاونی های مسکن مهم است، اظهار داشت: تعاونی های غیر فعال را شناسایی کنید اگر امکان بازگشت به چرخه فعالیت را داشتند حمایت کنید در این غیر این صورت نسبت هدایت آنها به سمت هیئت تصفیه ، انحلال و خروج این تعاونیها از بلا تکلیفی  اقدام نمایید.

سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: اقتدار سازمانی مهم است لذا  برای اقتدار بخشیدن به دستگاه  وخدمت موثر به مراجعین با یکدیگر تعامل و  همفکری و همکاری  داشته باشید.

ارمغانی گفت:هر 15 روز یک بار عملکرد  همکاران رصد و ارزیابی میشود چرا که این ارزیابی هم برای ارتقا  جایگاه کارکنان و هم برای پرداختی های همکاران براساس عدالت  مورد توجه جدی  قرار خواهد گرفت.

دراین دیدار کارکنان اداره در بخش های مختلف اقدام به ارائه نیازمندی های هر واحد ومسائل ومشکلات خود پرداختند .
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۲۳:۲۰
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید