اخبار

حضور سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در دفتر امام جمعه گچساران

حضور سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در دفتر امام جمعه گچساران
آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت:این اداره کل دارای فعالیت های متنوع و گسترده ای است بگونه ای که با جامعه بیکاران،شاغلان، تعاونی ها و تعاون گران، کارفرمایان و کارگران، صنعتگران، ورزش کارگران و رفاه جامعه کارگری ارتباط مستقیم دارد.

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، آیت اله ارمغانی سرپرست این اداره کل با حضور درشهرستان گچساران با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت:این اداره کل دارای فعالیت های متنوع و گسترده ای است بگونه ای  که با جامعه بیکاران،شاغلان، تعاونی ها و تعاون گران، کارفرمایان و کارگران، صنعتگران، ورزش کارگران و رفاه جامعه کارگری ارتباط مستقیم دارد.

وی افزود:  از آنجایی که شهرستان گچساران قطب صنعتی و کارگری استان می باشد نیازمند حمایت و مساعدت همه کارگزارن نظام جهوری اسلامی در راستای پیشرد اهداف و ارائه خدمات مطلوب به مردم و رفع موانع و مشکلات در این شهرستان و دیگر شهرستانهای استان هستیم.

در این دیدار امام جمعه گچساران پست های مسولین را امانت الهی برای پاسخگویی به مردم دانست و عنوان کرد:کار شما کاری سختی است چون با معیشت و نان مردم و بلکه با آبروی مردم در ارتباط هستید.

وی افزود:افراد وقتی در مقام  ومنصبی قرار میگیرید باید مسئولیت پذیر باشید چرا که این فرصت آزمون الهی است.

حجت الاسلام والمسلمین حجازی  افزود: ما خانواده هایی داریم که 6 یا 7 نفرنیروی بیکار دارند و بسیارند افرادی که برای حفظ آبرویشان  با سیلی صورت خود راسرخ نگه می دارند .وی گفت: مراقبت کنیم تا گرفتار آه وناله مردم نشویم که اگر گرفتار آه وناله مردم شدیم زندگی وروزگارمان فنا خواهد شد واثرات  آن را در زندگی خود خواهیم دید.

امام جمعه گچساران در ادامه خاطر نشان کرد:  ضمن توجه به تقوای الهی ،از فرصت ایجاد شده در مسئولیت ها برای خدمت به مردم وجلب رضایت خداوند استفاده نمایید

۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۲۳:۵۸
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید