اخبار

دیدار آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با فرماندار شهرستان مارگون

دیدار آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با فرماندار شهرستان مارگون
آیت اله ارمغانی سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمدبا حضور در فرمانداری مارگون با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و وبویراحمد آیت اله ارمغانی سرپرست این اداره کل با حضور در فرمانداری مارگون با فرماندار این شهرستا ن دیدار و گفتگو کرد.
 
در این دیدار آیت اله ارمغانی با تبریک هفته تعاون به تعاونگران و فعالان عرصه کار و تلاش عنوان کرد: اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان بعلت  تنوع ماموریت ها و گستردگی وظایف  در حوزه های مختلف از جمله تنظیم روابط کار وصیانت از نیروی کار ،توسعه و حمایت از بخش تعاون ،ساماندهی  بازار کار و حمایت از اشتغال و فرصتهای شغلی پایدار ،آمادگی خودرا برای خدمت رسانی به مردم  شهرستان مارگون اعلام می دارد .
 
وی افزود: شهرستان مارگون از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه ای  در بخش ها وزمینه های مختلف برخوردار است که انتظار می رود دستگاههای  اجرایی با هماهنگی فرمانداری نسبت به احصاء وشناسایی  این ظرفیت ها برای تبدیل به فرصت های سازنده بمنظور رونق وتوسعه کسب وکار وکاهش معضل بیکاری بویژه قشر جوان وتحصیل کرده  اقدام نمایند.
 
سرپرست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با اشاره به توانمندی ها ودستاورد های  شرکت های تعاونی خواستار  همکاری ومشارکت اثر بخش تشکل های مردمی  برای ترغیب ومشارکت مردم جهت تشکیل تعاونی ها در بخش های مختلف تولیدی ،خدماتی ،کشاورزی وگردشگری شد .
 
درادامه این دیدار فرماندار شهرستان مارگون با اشاره به نوپا بودن شهرستان خواستار حمایت جدی واثر بخش دستگاههای اجرایی وتشکیل نمایندگی های  هر دستگاه دراین منطقه برای ارائه خدمات به مردم شد.
 
وی افزود : استقرار نمایندگی  دستگاهها ی  اجرایی از خواسته های بحق مردم این شهرستان هست وفرمانداری آمادگی خود را برای در اختیار قرار دادن مکان مناسب جهت تاسیس نمایندگی ها اعلام می نماید.
۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ۲۲:۳۸
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید