اخبار

نخستین بازرسی میدانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از کارخانه سیمان مارگون

نخستین بازرسی میدانی  سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از کارخانه سیمان مارگون
آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد در نخستین بازرسی میدانی خود از کارگاههای تولیدی استان با حضور در شهرستان مارگون از کارخانه سیمان این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات کارخانه و کارکنان این مجموعه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی تعاون کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد،آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد در نخستین بازرسی میدانی خود از کارگاههای تولیدی استان با حضور در شهرستان مارگون از کارخانه سیمان این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات  کارخانه و کارکنان این مجموعه قرار گرفت.

آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید گفت:هدف از بازرسی کارگاهها هم اندیشی جهت  افزایش سطح  ایمنی و ارتقاءسلامت کارکنان و کاهش حوادث ناشی از کار خواهد بود.

وی افزود:یکی دیگر از اثرات این بازرسی ها تلاش برای تنظیم روابط کارگر و کارفرما ،پیشگیری از اختلافات احتمالی و تقویت اعتماد و اطمینان میان طرفین می باشد.

ارمغانی گفت:  همزمانی حضور بازرسان و کارشناسان روابط کار در بازدید از سایت های  کارخانه  باعث شناسایی نواقص و اجرای مواد مرتبط با قانون کار خواهد شد.

وی اظهار داشت:ما بسته های حمایتی  از جمله مشوق های بیمه ای  طرح کارورزی و حقوق و دستمزد داریم که میتوانیم در اختیار شما قرار دهیم.

ارمغانی عنوان کرد: رویکرد وزیر جدید تقویت و توانمد سازی تشکل های کارگری و کارفرمایی هست که بتوانند با اتخاذ رویکرد تعاملی بعنوان بازو ویاریگر این دو قشر از جامعه  باشند وقطعا با همیاری وهمکاری  حاشیه ها و تعارضات و تنش های موجود در کارگاه ها را کنترل خواهیم کرد.

دراین بازدید علاوه بر اینکه  بازرسان کار  مستقیما از تاسیسات وسایت های مختلف این کارخانه بازدید وضمن مشاهده سطوح مختلف ایمنی اقدام به مشاوره ،راهنمایی ها و ابلاغ تذکرات قانونی نمودند وکارشناسان روابط کار نیز از چگونگی اجرای قانون کار مطلع واقدامات لازم را انجام دادند.

۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۸:۱۰
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید