اخبار

نشست خبری سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با اصحاب رسانه

نشست خبری سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با اصحاب رسانه
نشست خبری آیت اله ارمغانی سرپرست این اداره کل با اصحاب رسانه به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و  رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد/ نشست خبری آیت اله ارمغانی سرپرست این اداره کل با اصحاب رسانه به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار  با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

   سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد درجمع خبرنگاران با تقدیر از فعالیت جامعه رسانه و اصحاب قلم از قشر خبرنگاربه عنوان صاحبان اندیشه و تفکر یاد کرد و گفت:جامعه رسانه با اشراف بر مسائل مختلف اقتصادی فرهنگی ودیگر بخشها با پیشنهاد و نقد سازنده بازوی یاری گر مدیران هستند.‌

وی بهبود فضای کسب کار را یک برنامه مهم و راهبردی دانست و تصریح کرد: حمایت از توسعه اشتغال با پرداخت تسهیلات- کاهش اختلافات کارفرمایی وکارگری با نظارت های کمی و کیفی بازرسان کار از مهمترین مولفه های این بخش است.

ارمغانی گفت :پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری فرصت خوبی برای رونق کسب وکار و ایجاد اشتغال پایدار بااستفاده از ظرفیت‌های اقتصادی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه خدمات مدیران گذشته دراین اداره کل را نایده نخواهم گرفت گفت: اصلاح پذیری و عمل گرایی را در سرلوحه کار قرار خواهم داد و دراین راستا از همفکری همه صاحبان تجربه و جامعه رسانه برای بهبود فضای کسب کار و وظایف محوله بهره خواهیم برد.

ارمغانی گفت: بروز برخی مشکلات از جمله شیوع بیماری کرونا وتعطیلی مراکز کسب وکار- پیامدهای تحریم و نوسانات اقتصادی چالشی برای بازار کاربوده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد ارتقای شخصیت کارکنان مجموعه، تقویت مدیریت مشورت پذیری،اعمال  مدیریت سیستمی ومشارکتی، کادر سازی و هم افزایی وتوانمند سازی نیروهای ساعی و صاحب تخصص و تجربه دراین اداره کل،کاهش اختلافات کارگری کارفرمایی و تقویت تعاونی های اشتغالزا را از اولویت های مهم این اداره این اداره کل عنوان کرد.

وی از فعالیت  بیش از 100تشکل کارگری در استان خبرداد و گفت با حمایت وتقویت  تشکل های کارگری و تشکل بسیج کارگری بتوانیم برای بهبود فضای کسب وکار اقدام های موثری برداشته شود.

سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت تسهیلات دربخش مشاغل خانگی از شهریور ما همراه با نظارت موثر رایادآورشد وگفت: امسال برنامه خوبی دراین بخش وجود دارد و جذب موثر این تسهیلات نیز مورد توجه است.

وی عنوان کرد: تسهیل صدور مجوز برای بخش تولید و جذب سرمایه گذاری از دیگر برنامه های بخش اشتغال استان است.

ارمغانی وظیفه این اداره کل را بستر سازی برای فضای کسب کاربا همکاری دیگر بخشها وصیانت از حقوق کارگران و کارفرمایان دانست و تصریح کرد تلاش برای جذب تسهیلات و تقویت فرهنگ کارآفرینی حیاتی ترین رسالت این بخش است.

سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حوزه تعاون برنامه تولید تعاونی های ملی و فراگیر را خواهیم داشت شناسایی تعاونی‌های راکد را در دستور کار خواهیم داشت آنهایی که زیر ظرفیت کار می کنند.

۲۳ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۹:۵۲
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید