اخبار

پیام تسلیت آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

پیام تسلیت آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم
ایت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرارسیدن ماه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به همه مسلمانان جهان تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد،ایت اله ارمغانی در پیامی فرارسیدن ماه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به همه مسلمانان جهان تسلیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
 
              بسم الله الرحمن الرحیم 
 
محرم، ماه آمیختن خون و آمیختن عشق است.
 
محرم ماه قیام و پیام است که دل های شیدای نیکان و مشتاقان را به سوی مراد و محبوبشان معطوف می سازد، ایام حماسه و عاطفه با فرارسیدن این ماه آغاز می گردد تا شیفتگان معرفت و عاشقان ایثار را با کاروان کربلا همراه و هم نوا سازد و شور و شعور عاشورایی، دیگر بار احیاء گردد و ارادت علاقه مندان به سرور و سالار صاحبدلان فزونی یابد و روح انسان ها از زندان نفس رهانیده شود. 
 
محرم می آید تا آوای فداکاری و مقاومت در برابر بیداد را در جهان هستی طنین افکند و طلسم استکبار و استبداد را در هم شکند و به افسون ناامیدی در برابر زورگویان و قدرت طلبان به ظاهر غالب، خاتمه دهد. وسوسه خناسان و خدعه اغواگران را خنثی نماید و شعار “هیهات منا الذله” را عملی سازد و پرچم پرافتخار نهضت حسینی را در فراز این نقطه جهان به اهتزاز در می آورد. 
 
حلول ماه محرم، ماه عزای حسینی، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به همه مسلمانان به ویژه تمامی همکاران و مردم شریف استان تسلیت می گویم. 
 
                    ایت اله ارمغانی
 
سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد  .
۲۱ اَمرداد ۱۴۰۰ ۲۰:۳۱
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید