اخبار

پیام تسلیت آیت اله ارمغانی در پی در گذشت همکار ارزشمند مرحومه مهرناز کرمی نژاد

پیام تسلیت آیت اله ارمغانی در پی در گذشت همکار ارزشمند مرحومه مهرناز کرمی نژاد
در پی خبر درگذشت همکار ارجمند مرحومه مهرناز کرمی نژاد ،آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد،با صدور پیامی درگذشت این همکار ارجمند را به خانواده آن مرحومه و همکاران مجموعه تعاون کار و رفاه اجتماعی تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد/در پی خبر درگذشت همکار ارجمند مرحومه مهرناز کرمی نژاد ،آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی  کهگیلویه و بویراحمد،با صدور پیامی درگذشت این همکار ارجمند را به خانواده آن مرحومه و همکاران مجموعه تعاون کار و رفاه اجتماعی تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم 
کل من علیها فان ویبقی وجه ربک ذوالجلال والاکرام 
 
خبر غم انگیز درگذشت  نابهنگام همکار ارزشمندمان سرکار خانم مهرناز کرمی نژاد از کارکنان پرتلاش و دلسوز این سازمان موجب تاسف و تاثر فراوان شد.
زنده یاد سرکار خانم کرمی نژاد انسانی مسئولیت پذیر و متعهد بود که در طول خدمت چندین ساله ی خود با اهتمام و جدیتی مثال زدنی از هیچ کوششی برای پیشبرد اهداف سازمان دریغ نورزید و در این راه منشا اثر و خدمات فراوانی بود. اینجانب با قلبی آکنده از غم واندوه این حادثه تلخ را بحضورخانواده گرانقدر آن مرحومه و پرسنل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تسلیت وتعزیت عرض می نمایم واز خالق سبحان برای آن عزیز آرمیده در جوارش  رحمت ، رضایت و علو درجات مسئلت میکنم وبرای جمیع بازماندگان اجر وصبروسلامتی آرزومندم 
روحش شاد ویادش همواره گرامی باد 
آیت‌اله ارمغانی 
سرپرست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد
۲۰ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۸:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید