اخبار

فراخوان جشنواره کارآفرینان برتر

فراخوان جشنواره کارآفرینان برتر
پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه
و بویراحمد گفت: ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در سطح ملی و کهگیلویه و بویراحمد و تا دهم مردادماه ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان گفت: ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در سطح ملی و استانی از اول تیرماه آغاز و تا دهم مردادماه ادامه دارد.
 
پروانه نیک مرام با بیان اینکه جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور برگزار می شود افزود: تاکنون سیزده دوره جشنواره از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ادارات کل استانی برگزار شده است.
 
وی شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنان به عنوان الگو، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی- اجتماعی، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور را از مهم ترین اهداف این جشنواره عنوان کرد.
 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: فرایند ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از اول تیر تا ۱۰ مرداد  است و متقاضیان می‌توانند برای نام نویسی به سامانه جشنواره کارآفرینان برتر به آدرس   www.karafarinanebartarیا karafarinanebartar.mcls.gov.ir مراجعه کنند.
 
نیک مرام تفاوت مهم این دوره از جشنواره با سایر دوره ها را بخش گردشگری و صنایع دستی دانست که به عنوان یکی از بخش های تخصصی جشنواره در کنار بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه شده است.
 
وی گفت: جشنواره چهاردهم در حالی آغاز به کار کرده که کسب وکارها حدود یک و سال نیم با وجود شرایط سخت اقتصادی کشور درگیر پاندمی کرونا نیز بوده اند و طبعا کسب و کارهایی توانسته اند بقای خود را حفظ کنند که در مسیر نوآوری گام برداشته باشند.
۵ تیر ۱۴۰۰ ۲۰:۵۶
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید