اخبار

تجلیل از تشکل ها و انجمن های صنفی کارگری شهرستان بویراحمد

تجلیل از تشکل ها و انجمن های صنفی کارگری شهرستان بویراحمد
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمدگفت:در هفته کارگر پرداختن به موانع و مشکلات کارگران و تلاش برای حل مسائل کارگری در سطوح مختلف بسیار مهم و تاثیرگذار است. و تشکل های کارگری بایدبرای تامین رفاه و امکانات مالی و معیشتی کارگران از ظرفیت های ممکن استفاده نمایند.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد/ در پنجمین روز از هفته کارگر از تشکل ها و انجمن های صنفی کارگری شهرستان بویراحمد تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تبریک هفته کارگر گفت: این هفته فرصتی  برای تجلیل از کارگران و تبیین جایگاه والای کار در دین اسلام است.

وی گفت:در هفته کارگر پرداختن به موانع و مشکلات کارگران و تلاش برای حل مسائل کارگری در سطوح مختلف بسیار مهم و تاثیرگذار است. و تشکل های کارگری بایدبرای  تامین رفاه و امکانات مالی و معیشتی  کارگران از ظرفیت های ممکن استفاده نمایند.

نیک مرام ادامه داد:با توجه به  نقش برجسته کارگران در رونق تولید و چرخه عظیم اقتصادی کشور ضروری است نیازمندی های کارگران به شایستگی مطرح و برای رفع مشکلات کارگران در سطوح مختلف تلاش گردد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمداظهار داشت:توجه ویژه پیامبر گرامی اسلام به مقوله کار و ارزش کارگری نشان دهنده قداست کار و کارگر درجامعه هست لذا ضروریست به روش های مختلف ارزش و اهمیت کار و کارگران تبیین و تشریح شود.

در این نشست همچنین مسئولان انجمن ها و تشکل های کارگری مشکلات و پیشنهاد های خود را ارائه کردند.

در پایان از نمایندگان تشکل ها و انجمن های صنفی کارگری شهرستان بویراحمد تجلیل شد.

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید