اخبار

اختصاص ۳۳۵ میلیارد تومان به حوزه سد و راه‌های کهگیلویه و بویراحمد توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

اختصاص ۳۳۵ میلیارد تومان به حوزه سد و راه‌های کهگیلویه و بویراحمد توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
معاون وزیر کار از تعیین تکلیف ماده ۵۶ و اختصاص ۳۳۵ میلیارد تومان به حوزه راه و سدهای استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد/غلامرضا پناه در نشست شورای اداری گفت: زلزله سی‌سخت یکی از حوادثی بود که با حضور استاندار و مجموعه مدیران به خوبی و هوشمندانه و مدبرانه  مدیریت شد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه علی‌رغم اقدامات صورت گرفته شاهد برخی نامهربانی‌ها هستیم، افزود: در کمترین زمان ممکن ارتباط خوبی با دولت ایجاد و تصمیم‌گیری شد به همین دلیل اتفاقات خوبی را در زلزله سی‌سخت شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه هیچ گزارش امنیتی از سی‌سخت نداشتیم گفت: در زلزله سی‌سخت ۲۱ هزار پرس غذای گرم توسط زیر مجموعه وزارت کار برای مناطق زلزله‌زده تهیه شد و کالاهای مورد نیاز چادر، پتو، هیتربرقی و اقلام خوراکی به سی‌سخت گسیل داده شد.

پناه عنوان کرد: بیش از ۱۰ میلیارد تومان کالا توسط مجموعه وزارت کار وارد سی‌سخت شده و توزیع کردیم، ضمن اینکه آمادگی داریم به خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی که در زلزله سی‌سخت آسیب دیدند ۲۰ میلیون تومان بلاعوض و ۶۰ میلیون تومان قرض‌الحسنه ۴ درصد پرداخت کنیم.

وی با بیان اینکه اعداد و ارقامی برای بازنشسته‌های زلزله‌زده در نظر گرفته شده است، گفت: بعد از مشخص شدن میزان خسارت اعداد و ارقام اختصاص داده می‌شود.
معاون وزیر کار با اشاره به سفر مجموعه وزارت کار به استان گفت: ماده ۵۶ حوزه راه و سدها در استان بلاتکلیف بود که وزارت کار ۳۳۵ میلیارد تومان برای این دو حوزه در نظر گرفته شد.

وی با اشاره به ساخت بیمارستان و ارتقاء پلی کلینیک‌ها گفت: تا پایان دولت دوازدهم بیمارستان‌های در  حال احداث یاسوج، گچساران و دهدشت اتمام و پلی کلینیک‌ها ارتقاء یابد

۱ فروردین ۱۴۰۰ ۲۳:۴۷
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید