اخبار

پیشگامی وزیر کار در خدمت رسانی به مردم زلزله زده شهر سی سخت

پیشگامی وزیر کار در خدمت رسانی به مردم زلزله زده شهر سی سخت
کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی : تمام ارکان و زیر مجموعه‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مکلف شده‌اند در امداد و کمک رسانی به هم میهنان آسیب دیده بویژه جامعه هدف از قبیل (سالمندان، بازنشستگان، مددجویان و بیمه شدگان و تعاون گران) نهایت اهتمام را بعمل آورند.
به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی /کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در سی سخت  ضمن ابلاغ سلام شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قدردانی از صبوری مردم خوب سی‌سخت، گفت: تمام ارکان و زیر مجموعه‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مکلف شده‌اند در امداد و کمک رسانی به هم میهنان آسیب دیده بویژه جامعه هدف از قبیل (سالمندان، بازنشستگان، مددجویان و بیمه شدگان و تعاون گران) نهایت اهتمام را بعمل آورند.
وی افزود: به دستور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تمامی امکانات این وزارتخانه برای ارائه خدمت و امداد و کمک رسانی به هم میهنان آسیب دیده از زلزله در سی سخت بسیج شده است.
یاوری گفت: توجه به نیازهای اولیه و مایحتاج ضروری بویژه اقلام خوراکی و گرمایشی و بهداشتی در اولویت است.
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: هم اکنون بخشی از کمک‌های زیر مجموعه‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به استان و منطقه زلزله زده از قبیل مواد خوراکی، بهداشتی، پتو و .... رسیده است ودر بین زلزله زدگان توزیع شده است.
 یاوری افزود: مردم غیرتمند کشور عزیزمان ثابت کرده‌اند در اینگونه حوادث برای یاری رساندن به هم نوعان خود از هیچ کوششی فروگذار نیستند و بهترین نوع کمک و امداد و خدمات رسانی از سوی مردم عزیز صورت می‌پذیرد.
 مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: از سوی دیگر جامعه کار و تولید، کارگران، کارفرمایان و کار افرینان و تشکل‌های آنان نیز اعلام آمادگی برای کمک و امداد رسانی به هموطنان آسیب دیده از زلزله را نموده‌اند که جای تقدیر دارد.
 وی گفت: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تا هر زمان که زلزله زدگان نیاز داشته باشد به کمک‌ها و امداد رسانی خود ادامه می‌دهد ودر کنار زلزله زدگان خواهد بود.

پروانه نیک‌مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد  اظهار داشت: کمک‌های اهدایی مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قالب وسایل گرمایشی، بسته‌های غذایی و تجهیزات بهداشتی است.
وی با بیان اینکه ارزش این کمک‌ها 7 میلیارد تومان است، افزود: تیم‌های پزشکی، فنی و امدادی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در شهر سی‌سخت مستقر شده‌اند و در حال خدمات رسانی هستند.
وی افزود هم اکنون زلزله زدگان نیاز به چادر  دارند.و گفت: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی توجه ویژه‌ای به استان کهگیلویه و بویراحمد داشته‌اند و بر خدمات رسانی مطلوب به مردم تاکید زیادی کرده‌اند که صمیمانه از او تشکر ویژه داریم. مدیر کل کار تاکید کرد:این سطح از همکاری ومساعدت در کشور در حوادث وبلایای طبیعی بی نظیر بوده .
۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹
روابط عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید