اخبار

اعلام آمادگی سازمان ها و صندوق های تابعه وزارت کار برای ارسال کمک به مناطق زلزله زده سی سخت

اعلام آمادگی سازمان ها و صندوق های تابعه وزارت کار برای ارسال کمک به مناطق زلزله زده سی سخت
در پی زلزله سی سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد ، به دستور محمد شریعمتداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع به عنوان نماینده ویژه راهی این شهرستان شد و از مناطق زلزله زده بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در ستاد فرماندهی در فرمانداری دنا از دستور شریعتمداری برای بسیج سازمان ها و صندوق های تابعه وزارت کار برای کمک به مناطق زلزله زده خبر داد.
به گفته وی، بر همین اساس، همه سازمان ها، صندوق ها،  معاونین وزارتخانه و بانک های تابعه  مکلف شدند تا کمک های خود را سریعا به  منطقه زلزله زده ارسال‌ کنند.
پناه درباره جزئیات این کمک ها گفت: شستا محموله های اهدایی خود را شامل ۵۵۰ تخته پتو و ۲۰۰ بسته برنج و انواع کنسرو و سایر اقلام خوراکی را تحویل فرمانداری داد، بانک رفاه‌ و توسعه تعاون نیز مبالغی را برای خرید اقلام مورد نیاز زلزله زده ها در اختیار استان قرار دادند.
همچنین نماینده سازمان بهزیستی کشور درمنطقه حضور پیدا کرد و به تمام افراد تحت پوشش‌ خود که منازل شان آسیب دیده مبلغ ۲۰ میلیون تومان کمک بلاعوض و مبلغ ۶۰ میلیون تومان قرض‌الحسنه پرداخت می کند و به افراد تحت پوشش درمنطقه که ۱۱۷۶ نفر هستند دو ماه کمک هزینه پرداخت می‌شود.
۲ اسفند ۱۳۹۹ ۲۲:۳۷
روابط عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید