اخبار

بسیج تمام امکانات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برای ارائه خدمت به هم میهنان زلزله زده سی سخت

بسیج تمام امکانات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برای ارائه خدمت به هم میهنان زلزله زده سی سخت
کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام ارکان و زیر مجموعه های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مکلف شده اند در امداد و کمک رسانی به هم میهنان آسیب دیده بویژه جامعه هدف از قبیل( سالمندان،بازنشستگان، مددجویان و بیمه شدگان و تعاون گران ) نهایت اهتمام را بعمل آورند.

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد /کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در دیدار با فرماندار سی سخت اعلام کرد: بدستور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تمامی امکانات این وزارتخانه برای ارائه خدمت و امداد و کمک رسانی به هم میهنان آسیب دیده از زلزله در سی سخت بسیج شده است.

کریم یاوری افزود: تمام ارکان و زیر مجموعه های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مکلف شده اند در امداد و کمک رسانی به هم میهنان آسیب دیده بویژه جامعه هدف از قبیل( سالمندان،بازنشستگان، مددجویان و بیمه شدگان و تعاون گران ) نهایت اهتمام را بعمل آورند.

وی گفت: توجه به نیازهای اولیه و مایحتاج ضروری بویژه اقلام خوراکی و گرمایشی و بهداشتی در اولویت است.

مشاور ونماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: هم اکنون بخشی از کمک های زیر مجموعه های وزارت تعاون کار  و رفاه اجتماعی به استان و منطقه زلزله زده از قبیل مواد خوراکی،بهداشتی،پتو و .... رسیده است ودر بین زلزله زدگان توزیع شده است.

کریم یاوری افزود: مردم غیرتمند کشور عزیزمان ثابت کرده اند در اینگونه حوادث برای یاری رساندن به هم نوعان خود از هیچ کوششی فروگذار نیستند و بهترین نوع کمک و امداد و خدمات رسانی از سوی مردم عزیز صورت می پذیرد.

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: از سوی دیگر جامعه کار و تولید، کارگران، کارفرمایان و کار افرینان و تشکل های آنان نیز اعلام آمادگی برای کمک و امداد رسانی به هموطنان آسیب دیده از زلزله را نموده اند که جای تقدیر دارد.

وی گفت: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تا هر زمان که زلزله زدگان نیاز داشته باشد به کمک ها و امداد رسانی خود ادامه میدهد ودر کنار زلزله زدگان خواهد بود.

۲ اسفند ۱۳۹۹ ۲۲:۰۷
روابط عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید