اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن

پیام تبریک مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن
پروانه نیک مرام مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی طی پیامی مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن سالروز پیروزی،شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.
 
متن پیام بدین شرح هست.
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
یوم الله ۲۲بهمن یادمان حماسه پیروزی،روز استحکام پایه های انقلاب ،روز تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام(ره)،روز بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب و روز ادای احترام به مقام شهدای سرافراز و همه ایثار گرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن،مشارکت داشته اند.
امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران،مردم آزادانه و سرافراز به گونه ای در برابر ابر قدرت های پوشالی ایستاده اند که این ایستادگی به الگویی برای سایر ملت های آزادیخواه و آزاد اندیش تبدیل شده تا بند اسارت و استعمار از پای گشوده و در افق توسعه و آزادی به پرواز در آیند.
اینجانب ضمن درود به روح پر فتوح حضرت امام (ره)و شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی،فرا رسیدن ۲۲بهمن ماه،سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی محضر رهبر معظم انقلاب و مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد بخصوص جامعه بزرگ تعاونگران ،کارگران و کار آفرینان استان کهگیلویه و بویراحمد که همیشه وفادار به نظام بوده و هستند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 
 
پروانه نیک مرام مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی
۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید