اخبار

تجلیل از بانوان شاغل در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد

تجلیل از بانوان شاغل در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در مراسمی با حضور بانوان شاغل در اداره کل، ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن، از خدمات و تلاش های این بانوان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، پروانه نیک مرام در حاشیه این آئین اظهار داشت: این روز مبارک، فرصت مغتنمی برای تکریم مقام زن و نقش والای او در جامعه و خانواده و تجلیل از منزلت و رسالت همه زنان و مادران است.

وی افزود: روز زن، روز نکوداشت مقام رفیع زنان و مادرانی است که در لحظه های حساس تاریخ این سرزمین همچون پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، روزهای سخت دفاع مقدس و سالهای آبادانی و سازندگی دوشادوش مردان غیور، ایستادگی کردند و اندیشه ای جز تعالی ایران اسلامی نداشتند.

نیک مرام بیان کرد: بانوان شاغل هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط های اداری، نقش خود را به شایستگی ایفا کرده اند و خدمات قابل تقدیری را به جامعه خود ارائه کرده اند.

وی عنوان کرد: امیدوارم همه زنان، مادران و دختران ایرانی،با الهام از الگوی بی بدیل زنان عالم و معرفت به شخصیت والای ایشان در عرصه همسرداری، فرزندپروری و حضور مؤثر در اجتماع، در اصلاح و ارتقاء جامعه اسلامی و تربیت فرزندانی آگاه، شجاع و انقلابی بکوشند و همواره موفق باشند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در پایان از بانوان شاغل در این اداره کل تقدیر و تشکر کرد.

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۱۸
روابط عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید