اخبار

با حکم پروانه نیک مرام: مدیر اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بویراحمدمنصوب شد

با حکم پروانه نیک مرام: مدیر اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بویراحمدمنصوب شد
ظهر امروز با حکم مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد مدیریت جدید اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بویراحمد معرفی و مشغول فعالیت شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد,مراسم تکریم و معارفه مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بویراحمد با حضور مدیرکل در سالن جلسات این اداره کل برگزار  شد.

پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت:اداره تعاون،کار  رفاه اجتماعی یک مجموعه بزرگ با  جامعه هدف گسترده هست و قطعا مردم هم انتظارات فروانی از ما دارند.

وی افزود:گستردگی کار در همه حوزه ها ی شهرستان بویراحمد  نیازمندمدیریت اثربخش و اتخاذ برنامه های مناسب برای خدمت رسانی به جامعه هدف این اداره است.

نیک مرام کسب رتبه ممتاز در جشنواره شهید رجایی را مدیون مشارکت و تلاش چشمگیر  همه  کارکنان در اداره کل و شهرستانها دانست و  از خدمات کارکنان تجلیل و تبجیل کرد.

نیک مرام صبر و سعه صدر را  از ارکان و مولفه های لازم برای  مدیریت موفق دانست و اظهار داشت:با توجه به شرایط و اقتضائات فعلی مردم در مسائل اقتصادی تلاش برای جلب رضایت آنها نیازمند کار جهادی است.

در ادامه مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی از خدمات مدیر سابق اداره شهرستان بویراحمدتقدیر کرد وخواستار تلاش و کوشش گسترده مدیر جدید  شهرستان  بویراحمد با استفاده از ظرفیت های موجود در تمامی حوزه ها بویژه حوزه روابط کار شد. 

وی گفت: تعامل با فرمانداری شهرستان بویراحمدو ادارات تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه ها باعث پیشبرد و پیشرفت امور خواهد شد. 

در این مراسم از خدمات هشت ساله سید غفار عوض زاده تقدیر و مسعود شجاعی پور به عنوان رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بویراحمد معرفی گردید.

گفتنی است مسعود شجاعی دانشجوی دکتری حقوق خصوصی و از کارکنان دادگستری استان با سابقه 17 سال کار بوده و از یادگاران شهید والامقام قباد شجاعی پور می باشد.

 

۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۲۰:۱۲
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید