اخبار

برگزاری کمیسیون کارگری کهگیلویه و بویراحمد با محوریت بررسی مشکلات کارگران شهرداری دوگنبدان

برگزاری کمیسیون کارگری کهگیلویه و بویراحمد با محوریت بررسی مشکلات کارگران شهرداری دوگنبدان
نشست بررسی مشکلات کارگران شهرداری دوگنبدان با حضور فرماندار، نماینده کارگران، نماینده شهرداری در سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، نشست بررسی مشکلات کارگران شهرداری دوگنبدان با حضور فرماندار، نماینده کارگران، نماینده شهرداری  در سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.

در این نشست پروانه نیک مرام  مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه چندین بار است که  جلسه کمیسیون کارگری  گچساران در استان و شهرستان برگزار می شود، اظهار کرد: که در جلسه کمیسیون کارگری تصمیم در خصوص  حق فنی و‌ سختی کار و ... کارگران شهرداری به اداره کار ارجاع داده شد

نیک مرام  ادامه داد: این آیتم‌ها از جمله سختی کار، حق فنی، که در سالیان گذشته پرداخت می‌شد اما از سال گذشته تا کنون این آیتم‌های از حقوق کارگران شهرداری حذف شده است.

وی با بیان اینکه  با توجه به بررسی‌هایی که صورت گرفت مصوب گردید حق فنی و سختی کار به کارکنان شهرداری  که قبلا در احکام انها آمده بود لحاظ و‌پرداخت گردد.

وی عنوان  کرد: عده ای  از کارگران شهرداری طرح دعوی کرده اند ‌‌صدور رای گردیده و‌ آراء به اجرای احکام دادگستری ارجاع شده اما وقتی آقای شهردار و‌مجموعه شهرداری حذف این آیتم‌ها را خلاف قانون می دانند ملکف هستند مطابق با احکام صادره حکم کارگران مشمول قانونکار را راصادر نمایند .

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۰:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید