اخبار

جلسه هم اندیشی فاز دوم طرح ملی کاج

جلسه هم اندیشی فاز دوم طرح  ملی کاج
جلسه هم اندیشی مدیریت امور اجتماعی با حضور بهبانها و مدیران مراکز تولیدی صنعتی به منظور اجرای فاز دوم طرح ملی کاج در سالن جلسات اداره کل تعاون ،کار و رفاه احتماعی استان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد,جلسه هم اندیشی مدیریت امور اجتماعی با حضور بهبانها و مدیران مراکز تولیدی صنعتی به منظور اجرای فاز دوم طرح ملی کاج در سالن جلسات اداره کل تعاون ،کار و رفاه احتماعی استان تشکیل شد.

مدیرامور اجتماعی در این جلسه اظهار داشت: فاز نخست طرح ملی کاج در ده کارگاه تولیدی صنعتی استان برگزار شد. که در این کارگاه های آموزشی بیش از 1000 نفر کارگر شرکت و آموزش دیدند.

وی گفت:آشنایی کارگران و خانواده ها با آسیب های ناشی از مصرف مواد مخدر کمک شایانی توجهی به افزایش سطح سلامت و بهداشت کارکنان خواهد کرد و این رویکرد باعث رشد و رونق تولید در مراکز تولیدی خواهد شد.

طهمورث داستان تصریح کرد: خوشبختانه  در استان کهگیلویه و بویراحمد کارگران و مدیران مراکز تولیدی استقبال گسترده ای از اجرای فاز نخست طرح ملی کاج کردند.

وی افزود:در سال جاری با مشارکت بهبانها  ومدیران کارگاه ها همت و اراده جدی تری نسبت به اجرای مرحله دوم طرح کاج وجود خواهد داشت.

در این نشست مدیران مراکز تولیدی و صنعتی استان به بیان پیشنهادات و تقطه نظرات شان پیرامون اجرای هرچه بهتر طرح کاج پرداختند.

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۰۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید