اخبار

جشنواره شهید رجایی

تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی شد

تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی شد
اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان موفق به کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی کهگیلویه وبویراحمد شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد, اختتامیه جشنواره شهید رجایی کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار و معاونین  و مدیران دستگاههای برگزیده برگزار و از دستگاههای برتر استان تجلیل شد.

پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت:هفته دولت یاد آور فداکاری های فرزندان گرانقدر انقلاب اسلامی و احیاء کننده روز های پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ رجائی و باهنر است .

وی افزود:جشنواره شهید رجایی به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  اسلامی و نهادینه کردن فرهنگ پاسخگویی دقیق و بموقع به ارباب رجوع، شفافیت و ارتقای شاخص‌های سلامت اداری، ارزیابی و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود. خدای بزرگ را شاکرم که توفیقی حاصل نمود تا بر اساس ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی، برای دومین سال پیاپی به عنوان دستگاه برتر ، در شاخص اقتصاد مقاومتی در سال ۹۷و شاخص های اختصاصی و عمومی در سال ۹۸ رتبه برتر را کسب نماییم.

 نیک مرام ادامه داد: لازم می‌دانم این موفقیت را به معاونین محترم و کارمندان فهیم و زحمت کش اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، تبریک عرض نموده و از درگاه قادر

متعال، برای همه همکاران گرامی آرزوی سربلندی و سرافرازی را مسئلت دارم.

در این جشنواره که امروز عصر 29 شهریور در سالن اجتماعات سازمان مدیریت برگزار شد  23 دستگاه برتر کهگیلویه و بویراحمد مورد تجلیل قرار گرفتند.

 اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد برای دومین سال متوالی دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی شد.

گفتنی است تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در حوزه شاخص های عمومی و شاخص های اختصاصی به عنوان  دستگاه برتر انتخاب شد.

 

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ۲۳:۴۹
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید