اخبار

تعاونی های برتر

از 7 تعاونی برتر کهگیلویه و وبویراحمد تجلیل شد

از 7 تعاونی برتر کهگیلویه و وبویراحمد تجلیل شد
پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمدگفت:تعاون بعنوان دومین رکن اقتصادی کشور در راستای ایجاد و تثبیت اشتغال در کشور و تحقق بخشیدن به شعار سال(جهش تولید) نقش مهم و کلیدی دارد و دستگاههای اجرایی می بایست با مهم شمردن ارزش و جایگاه تعاونی ها در حوزه اقتصاد به تقویت تعاونی ها بپردازند.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد, پانزدهمین دوره تجلیل از تعاونی های برتر کهگیلویه و بویراحمد امروز چهارشنبه 1399/6/19  با حضور حشمت الله صمیمی دوست معاون اقتصادی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی و تعاونی های برگزیده در سالن دولت یاسوج برگزار شد.

پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک هفته تعاون به تلاشگران عرصه تعاون استان گفت:وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی بعنوان بزرگترین وزارتخانه اقتصادی و اجتماعی کشور بیشترین نقش را در پویایی و توانمندی اقتصادی کشور دارد.

وی گفت:تعاون بعنوان دومین رکن اقتصادی کشور  در راستای ایجاد و تثبیت اشتغال در کشور  و تحقق بخشیدن به شعار سال(جهش تولید) نقش مهم و کلیدی دارد و دستگاههای اجرایی می بایست با مهم شمردن ارزش و جایگاه تعاونی ها در حوزه اقتصاد به تقویت تعاونی ها بپردازند.

نیک مرام اظهار داشت: اقدام قابل ستایش وزارت تعاون کارو رفاه اجتماعی در راه انداری سامانه شفافیت باعث رفع ابهام در مورد فعالیت تعاونی ها و  دیگر حوزه های  این وزارت خانه خواهد شد و تعاون گران میتوانند بدون حضور در ادارات کار به فعالیت های خود ادامه و نقش آفرینی نمایند .

وی افزود:340 میلیارد ریال تسهلات روستایی در حوزه تعاون پرداخت کرده ایم که این امر توانسته است کمک شایانی به تثبیت اشتغال در شرایط کنونی جامعه داشته باشد.

رئیس ستاد گرامیداشت هفته تعاون استان ادامه داد:یکی دیگر از اقدامات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی پرداخت تسهیلات بلاعوض به تعاونی ها بوده که تمام تلاش ما هدایت این کمک ها به تعاونی فعال خواهد بود.

نیک مرام اذعان داشت: امروز از 7 تعاونی در گرایش های مختلف تجلیل خواهد شد ولی این موضوع به منزله ناکارآمدی و نادیده گرفتن دیگر تعاونی نیست،از دیدگاه ما همه تعاونی های استان برتر هستند و عدم تکمیل ثبت نام در سامانه باعث عدم حضور آنان در لیست تعاونی های برتر می باشد.
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۸:۵۹
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید