اخبار

بیش از 110 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

بیش از 110 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا کنون بیش از 110 میلیارد ریال تسهیلاتبه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در استان پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد,چهارمین جلسه گروه کاری اشتغال کهگیلویه و بویراحمد  با ریاست معاون امور اقتصادی استاندار، امروز یک شنبه 99/6/16 در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون کار و رفاه  و دبیر گروه کاری اشتغال استان ضمن خیر مقدم به مدیران دستگاههای اجرایی گفت:تا امروز مبلغ 570 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در  بانک های عامل استان موجودکه 110 میلیارد ریال آن تا کنون پرداخت شده است.

وی افزود:با توجه به اینکه در طی ماه گذشته رشد نسبی در پرداخت تسهیلات کرونایی وجود داشته است اما این آمار قابل قبول نیست و بانک های عامل ملزم به پرداخت مبالغ تعیین شده تا پایان شهریور ماه هستند.

نیک مرام ادامه داد:بدون حمایت دستگاه های اجرایی و بانک ها، واحد های تولیدی  نمی توانند  فعالیت خود را ادامه دهند و این امر باعث بیکار شدن کارگران و متوقف شدن واحدهای تولیدی خواهد شد.

وی به تشریح اقدامات بانک های عامل در خصوص پرداخت تهسیلات کرونای پرداخت و گفت: انتظار می رود همانگونه که در پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری موفق عمل کردیم بتوانیم در تسهیلات کرونایی نیز به این مهم دست یابیم.

نیک مرام اظهار داشت:3960 میلیارد ریال سهم استان در  تسهیلات روستایی و عشایری ابلاغ شده است که تا کنون 77 درصد پرداختی داشته ایم.

 

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۸:۴۱
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید