اخبار

تعاون کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد

تشکیل شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با ریاست معاون وزیر

تشکیل شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با ریاست معاون وزیر
شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با ریاست غلامرضاه پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و حضور مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار ورفاه اجتماعی،  شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با ریاست غلامرضاه پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و حضور مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات  این اداره کل برگزار شد.

پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی اقدامات وزارت کار را در دو سال اخیر بی نظیر و قابل تقدیر دانست و از توجه «غلامرضا پناه» معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به حوزه کارگر و کارفرما تشکر کرد و خاطرنشان کرد: آقای پناه پیشگام برخی از طرح‌های تاثیرگذار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

مدیرکل تعاون کار و راه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:به دلیل گسترده بودن جامعه هدف و بالا بودن انتظارات مردم و جامعه هدف از این اداره کل نیازمند حمایت های بیشتر وزارت خانه هستیم.
 وی در ادامه به مشکلات و چالش‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت و گفت: ساختمان اداره کل تعاون و کار استان مستهلک و نیاز به اعتبار دارد. این در حالی است که ادارات کل پیشانی وزارت هستند.

نیک مرام به کمبود نیرو و فضای اداری در حوزه کار تعاون و رفاه اجتماعی اشاره کرد و گفت: در سه شهرستان تازه تاسیس استان هیچ ساختمانی برای ارائه خدمات وجود ندارد.

وی افزود: وعده دکتر شریعت مداری در خصوص شفاف سازی عملیاتی و محقق شد با هدف تسهیل گری و‌مبارزه با فساد که خواسته عموم هست.

 

۶ شهریور ۱۳۹۹ ۲۰:۰۷
روابط عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید