اخبار

برگزاری پنجمین نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

برگزاری پنجمین نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
پنجمین نشست شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در دومین روز هفته دولت در سالن اجتماعات اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی: پنجمین نشست شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در دومین روز هفته دولت در سالن اجتماعات اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این نشست پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین را خدمت همه حاضرین تسلیت و گفت: امام حسین نماد بارز آزادگی و ستم ستیزی هستند و امیدوارم همه رهروان اهل بیت عصمت و طهارت بتوانند از سیره آن امام شهید پیروی کنند.

وی افزود: شهریور یادآور  ترور ناجوانمردانه شهیدان والامقام رجایی و باهنر هست که نماد ساده زیستی و خدمت رسانی به مردم بوده  جان خود را فدای آرمانهای نظام مقدس جمهورس اسلامی کررده اند و به همین مناسبت هفته اول شهریور را هفته دولت نامیده اند.

نیک مرام اظهار کرد: زمان ثبت نام تسهیلات کرونایی تا15 شهریور تمدید شد و امیدواریم که دستگاههای اجرایی نسبت به اطلاع رسانی مجدد به مردم اقدامات لازم را انجام دهند.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه گفت: دستگاهها طرح هایی را که در هفته دولت قابل افتتاح هستند را معرفی کرده و امیدواریم که برای روز تعاون  بتوانیم از تعاونی های در حال تاسیس نیز رونمایی کنیم.

نیک مرام در ادامه به سامانه شفافیت اشاره کرد و افزود:  افتتاح سامانه شفافیت یکی زا اقدامات تحسین برانگیز در مجموعه وزارت بوده و امیدواریم دستگاههای تابعه با توجه به تاکید مقام عای وزارت نسبت به اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم در مورد این سامانه اقدامات لازم را انجام دهند.

 

۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید