اخبار

کمیته فنی اشتغال استان برگزار شد

کمیته فنی اشتغال استان برگزار شد
پروانه نیک مرام:بانک ها ودستگاههای اجرایی ظرف 48 ساعت آینده کلیه پرونده های در دست بررسی را تعیین تکلیف کنند.

به گزارش روابط عمومی: کمیته فنی اشتغال کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون امور اقتصادی استاندار  و مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط به منظور بررسی وضعیت و روند جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان در سالن جلسات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

در این جلسه پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن ارایه گزارش کامل از عملکرد تسهیلات روستایی و عشایری، موضوع نظارت بر این تسهیلات را امری مهم و ضروری خواند.

نیک مرام افزود: بانک ها ودستگاههای اجرایی می بایست ظرف 48 ساعت آینده کلیه پرونده های  در دست بررسی را تعیین تکلیف کنند در غیر این صورت  با مسئولیت دستگاههای اجرایی و بانک های عامل پرونده ها مختومه و طرح جدید جایگزین میگردد.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی اظهار داشت: یکی از وظایف مهم کمیته نظارت بر توزیع بخشی تسهیلات روستایی مطابق دستور العمل ابلاغی عنوان کرد و تاکید داشت کمیته فنی بر  پرداخت تسهیلات بر اساس سهم بخشی حساسیت لازم را داشته باشد.

در این جلسه به استناد آمار و اطلاعات استخراج شده از سامانه کارا مبلغ تسهیلات پرداخت شده در بخش کشاورزی 1934/6 میلیون ریال قرائت شد که این مبلغ مازاد بر سهمیه ای 45 درصدی در این بخش می باشد و در سایر بخش ها نیز اولویت پرداخت تسهیلات با طرح های تکمیلی (متمم) و طرح های جدید دارای توجیه اقتصادی متناسب با سهمیه هر بخش می باشد.


۲۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۴
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید