اخبار

انتصاب مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای کهگیلویه وبویراحمد

انتصاب مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای کهگیلویه وبویراحمد
با حکم علی اوسط هاشمی رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور خانم فاطمه اسدی مدیر کل جدید آموزش فنی وحرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی:مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد  با حضور مدیران سازما ن آموزش فنی وحرفه ای کشور آقایان  دکتر حاتم زاده  معاون سازمان  اموزش فنی حرفه ای کشور  و دکتر اردشیری  مدیر کل  دفتر مدیریت  عملکرد سازمان  و دکتر کوشکی  مدیر کل فارس  و رییس قطب پنچ کشور  و همچنین مدیران  و مسولان کل استانی  در سالن جرجانی یاسوج  برگزار شد.

 با حکم  علی اوسط هاشمی رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور  خانم فاطمه  اسدی مدیر کل جدید آموزش فنی وحرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد  منصوب شد

مدیر کل تعاون  کار و رفاه  اجتماعی استان دراین مراسم اظهار داشت : باید به سمت فرهنگ مهارت آموزی حرکت کنیم و این موضوع مهم را در دستور کار قرار دهیم.
 
پروانه نیک مرام افزود؛ اشتغال موفق و ایجاد جهش در تولید منوط به ترویج فرهنگ مهارت آموزی خواهد بود.


نیک مرام عنوان کرد: امروزبانویی کاردان و موفق  و با تجربه  و از جنس همکاران بر ای تصدی فنی و حرفه ای استان معرفی شده که این موضوع خود نشان دهنده توجه ویژه وزارت تعاون به مدیریت زنان  و یکی از بانوان  موفق  این استان  خواهد بود است.

وی با تقدیر از همه کسانی که در انتصاب این بانوی موفق نقش داشتند تصریح کرد: توجه به بانوان باعث شکوفایی استعدادهای مدیریتی آنها خواهد شد.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی خاطر نشان کرد:مسئولان ارشد وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی پست های مدیریتی زنان را محدود به شعار نکردند چرا که در استان دوتن از مدیران کل اجرایی مربوط  به این وزارت خانه است .

وی از تعامل وهمکاری موثر مدیرکل پیشین فنی وحرفه ای استان در شورای هماهنگی دستگاههای تابعه تقدیر کرد و خواستار استمرار این رویکرد از سوی مدیرکل جدید برای تحقق اهداف وبرنامه های وزارت متبوع دراستان شد .

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۲:۴۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید