اخبار

آمار مشمولان دریافت بیمه بیکاری در کهگیلیویه وبویراحمد اعلام شد

آمار مشمولان دریافت بیمه بیکاری در کهگیلیویه وبویراحمد اعلام شد
۶ هزار و ۲۵۸ نفر مشمول دریافت بیمه بیکاری در استان کهگیلویه وبویراحمد شدند.
به گزارش روابط عمومی :مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان گفت: ۷ هزار و ۴۶۳ نفرکهگیلویه وبویراحمدی در سامانه بیمه بیکاری نام نویسی کردند که ۶ هزار و ۲۵۸ نفر مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری شدند.
  نیک مرام افزود: از کل افرادی که مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری شده‌اند ۲۳۸۱ نفر در بخش صنعت، ۲۴۶ نفر در بخش کشاورزی و ۳۴۹۳ نفر نیز در بخش خدمات مشغول به کار بوده‌اند.
وی ادامه داد: ۱۳۸ نفر از کسانی که برای مقرری بیمه بیکاری دراستان ثبت نام کرده بودند، شغل خود را ذکر نکرده و ۳۴ نفر نیز انصراف داده‌اند.
نیک مرام در خصوص نحوه اطلاع کارگران بیکار شده از اینکه مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری شده‌اند یا نه، گفت: این موضوع از طریق ارسال پیامک به کارگرانی که ثبت نام کرده‌اند اعلام می‌شود، همچنین می‌توانند با مراجعه به سامانه با کد رهگیری وضعیت خود را جویا شوند.
وی یادآور شد: از آنجا که سامانه بیمه بیکاری به اطلاعات موجود در سازمان تامین اجتماعی مربوط به دیماه سال ۹۸ مرتبط شده، ممکن است برای بعضی از افرادی که مشمول قانون کار بوده، ولی بیمه دی ماه آن‌ها واریز نشده، پیامک عدم شمول ارسال شده باشد.
نیک مرام اضافه کرد: این افراد می‌توانند مراتب اعتراض خود را با ورود به سامانه میز خدمت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اعلام کنند تا بعد از بررسی نتیجه رسیدگی به اعتراض، اعلام شود.
وی با اشاره به تلاش و پیگیری‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تامین اعتبار مقرری بیمه بیکاری تاکنون لیست کلیه متقاضیان با توجه به پالایش به عمل آمده از سامانه تا پایان فروردین ماه برای اقدامات بعدی به اداره کل تامین اجتماعی ارسال شده است.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۵۸
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید