اخبار

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بسیج مستضعفین استان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بسیج مستضعفین استان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
با توجه به منویات مقام معظم رهبری مد ظله العالی مبنی بر استفاده از ظرفیت های کشور و ایجاد هم افزایی از طریق تعامل و توسعه همکاری ها، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بسیج مستضعفین استان تفاهم‌نامه امضا کردند که بر اساس آن زمینه ارائه خدمات متقابل و استفاده از ظرفیت طرفین در بهبود اشتغال و رفاه بسیجیان فراهم می شود.

به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه اظهار داشت: طرفین این تفاهم نامه پذیرفته اند که برای ارائه خدمات متقابل و استفاده از ظرفیت های موجود در بهبود اشتغال و رفاه بسیجیان تلاش کنند.

پروانه نیک مرام افزود: ایجاد تسهیلات مناسب برای بسیجیان، کاریابی و مشاوره شغلی و هر گونه تسهیلات در ایجاد و توسعه اشتغال، تشکیل و توسعه تعاونی ها، تهیه زیرساخت ها و سامانه های الکترونیکی مورد نیاز اجرای برنامه های مربوط به تفاهم نامه از جمله تعهدات این اداره کل است.

نیک مرام تصریح کرد: همچنین از تعهدات سازمان بسیج مستضعفان کهگیلویه و بویراحمد برپایی بازارچه های محلی، برگزاری دوره های آموزشی مربوط به حوزه های روابط کار و تعاون، حل اختلافات کارگری و کارفرمایی در کارگاه های تابع قانون کارو توانمند سازی معتادان بهبود یافته است.

وی تاکید کرد: این تفاهم نامه می تواند بسیاری از موانع پیش روی استان را برداشته و زمینه رشد آن را فراهم کند.

۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۰۴
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید