اخبار

نشست هماهنگی توسعه کارآفرینی و ایجاد اشتغال با مؤسسه خیریه عترت بوتراب برگزار شد

نشست هماهنگی توسعه کارآفرینی و ایجاد اشتغال با مؤسسه خیریه عترت  بوتراب برگزار شد
اولین نشست کارشناسی و هماهنگی بمنظور ایجاد اشتغال و ترویج فرهنگ کارآفرینی ، مؤسسه خیریه بوتراب با حوزه مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد دریاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی :نشست هماهنگی توسعه کارآفرینی و ایجاد اشتغال با مؤسسه خیریه عترت بوتراب برگزار شد .

اولین نشست کارشناسی هماهنگی بمنظور ایجاد اشتغال و ترویج فرهنگ کارآفرینی ، مؤسسه خیریه بوتراب با حوزه مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی  استان کهگیلویه و بویراحمد دریاسوج برگزار شد.

دراین نشست که به منظور تعامل بین اکوسیستم کارآفرینی و در راستای هم افزایی دستگاههای و عوامل اجرایی مرتبط با اشتغال و کارآفرینی برگزار شد،

آیت اله  ارمغانی مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار ور فاه اجتماعی استان ضمن ابراز خرسندی از مشارکت تمامی احاد جامعه اعم از بخش خصوصی و دولتی در حوزه اشتغال که قطعاً با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری بوده، استفاده از ظرفیت موسسات  خیریه و هدایت منابع آنها را به سمت طرحهای اشتغالزا به خصوص رسته فعالیتهای اولویت دار را امری مهم در زمینه توسعه و ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد .

شیراوندی معاون اشتغال و کارآفرینی مؤسسه خیریه عترت بوتراب نیز همراهی و همکاری با ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی را بسیار مفید و مؤثر در زمینه پیشبرد برنامه های اشتغال و کارآفرینی دانست .

دراین نشست برنامه ریزی و مقدمات برگزاری همایش بزرگ کارآفرینی و اشتغال با حضور کارفرمایان ، کارآفرینان و دستگاههای اجرایی استان در دهه اول بهمن ماه سالجاری با محوریت اشتغال پایدار ، تشریح و تبیین بسته های حمایتی وزارت تعاون کار ، کمیته امداد حضرت امام (ره) و مؤسسه خیریه بوتراب در حوزه اشتغال و کارآفرینی صورت گرفت.

موسسه خیریه عترت بوتراب با هدف ارائه خدمات فرهنگی وگسترش مراکز فرهنگی ،تامین مایحتاج زندگی ایتام وتوانمند سازی واشتغالزایی درسال 1392آغاز بکار کرده است .

۱۶ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۵۰
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید