اخبار

برگزاری اولین باشگاه و کمپ کارآفرینی کهگیلویه و بویراحمددریاسوج

برگزاری اولین باشگاه و کمپ کارآفرینی کهگیلویه و بویراحمددریاسوج
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی :تقویت ارتباط بین آموزش و پرورش، دانشگاه، صنعت، تعاون و تجاری سازی ، موجب پویایی وپیشرفت در عرصه پژوهش و کارآفرینی است،

به گزارش روابط عمومی : اولین باشگاه و کمپ کارآفرینی استان کهگیلویه و بویراحمد در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای سرآبتاوه شهر یاسوج برگزار شد.
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان  در این مراسم که با حضور سید حشمت اله صمیمی دوست معاون امور اقتصادی استاندار، شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد، هادی زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان، کاظمی رئیس جهاد دانشگاهی استان و جمعی از مسئولان ارشد استان برگزار شد، گفت: تقویت ارتباط بین آموزش و پرورش، دانشگاه، صنعت، تعاون و تجاری سازی موجب پویایی در عرصه پژوهش کارآفرینی است.
نیک مرام افزود: هر چه ارتباط دانشگاه با دستگاهها بیشتر باشند در ارزیابی‌ها نتیجه‌ای بهتر خواهیم داشت.
وی ادامه داد: کارآفرینی فرآیندی است که با کمک آن فرصت‌ها برای محصولات و خدمات کشف، ارزیابی و مورد بهره برداری قرار می‌گیرند.
پروانه نیک مرام افزود: با کمک کارآفرینی سازمان‌ها و افراد دانش جدید خود را به فرصت‌های جدیدی در قالب محصولات و خدمات جدید معطوف می‌کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه برای کسب و کارهای جدید به مهارت‌ها و دانش منحصر به فردی نیاز است ادامه داد: امروزه کارآفرینی یک تخصص ومهارت است و باید با تمرین مستمر، به کسب درآمد و چرخه اقتصاد منجر شود. بی توجهی مسئولان به مهارت آموزی سبب می‌شود که کارآفرینی در سطح جامعه انجام نگیرد.
 وی افزود: برای کسب و کارهای جدید به مهارت‌ها و دانش منحصر به فردی نیاز داریم. امروزه کارآفرینی بعنوان یک تخصص شامل مجموعه‌ای آر مهارت‌ها و فرآیندهای است که می‌تواند در طول زمان و با تمرین مستمر بدست آید.
نیک مرام با اشاره به اینکه تقویت ارتباط بین آموزش و پرورش، دانشگاه، صنعت، تعاون و تجاری سازی موجب پویای در عرصه پژوهش و کارآفرینی است، بیان کرد: هر چه ارتباط دانشگاه با دستگاهها بیشتر باشند در ارزیابی‌ها نتیجه بهتر خواهیم داشت.
 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:  ما مسئولان باید پل ارتباطی خوبی با هم داشته باشیم چراکه با توجه به مهارت آموزی می‌توانیم به کارآفرینی نیز توجه کرده‌ایم.

وی گفت :تعاونی‌ها نیز یکی از بهترین زمینه‌ها برای مردمی کردن اقتصاد، توسعه اشتغال و اقتصاد مشارکتی برای دسترسی بهتر مردم است.
 نیک مرام درپایان خاطرنشان کرد: شناسایی استعدادها و ایده‌های کارآفرینی و شناسایی زمینه شکوفایی این ایده‌ها و استعدادها از جمله اهداف این کمپ کارآفرینی است

۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۰۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید