اخبار

کارآفرینی

برگزاری سمینار آموزشی شناخت مشاغل خانگی

برگزاری سمینار آموزشی شناخت مشاغل خانگی
سمینار آموزش کار آفرینی تحت عنوان"مشاغل خانگی را بهتر بشناسیم" با مشارکت دانشگاه جامع علمی کاربردی و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی درمحل جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی:  سمینار آموزش کار آفرینی تحت عنوان"مشاغل خانگی را بهتر بشناسیم" با مشارکت دانشگاه جامع علمی کاربردی و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی درمحل جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.

آیت ارمغانی مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و یکی از مدرسین این سمینار هدف برگزاری این برنامه آموزشی که به مناسبت گرامیداشت هفته کارآفرینی اجرا گردید را ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی و بطورویژه کسب و کار های خانگی عنوان کرد.

وی افزود:مشاغل خانگی یکی از فعالیت های شناخته شده دنیاست که دارای سابقه دیرینه در ایران می باشدو از سال 89 با مصوبه مجلس شورای اسلامی ستاد ساماندهی و حمایت از این مشاغل در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مستقر و هر ساله ضمن شناسایی مشاغل جدیدحمایت های ویژه ای  از جمله حمایت مالی،مشاوره،صدورمجوز... توسط ادارات کار به متقاضیان و علاقه مندان این نوع کسب و کار ها صورت میگیرد.

آیت ارمغانی اظهار کرد:در سال 98 رویکرد نوینی به این مشاغل تحت عنوان طرح توسعه ملی  مشاغل خانگی وجود دارد و در ادامه به تشریح اهداف،فرایند و شیوه ی اجرای طرح موصوف پرداخت.

۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید