اخبار

اقدام رئیس جمهور آمریکا بر محبوبیت سپاه پاسداران می افزاید

اقدام رئیس جمهور آمریکا بر محبوبیت سپاه پاسداران می افزاید
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اقدام نابخردانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی، گفت: این اقدام سخیف در شرایطی صورت گرفت که سپاه در حال زدون گرد محرومیت ناشی از سیل در استان های سیل زده کشور بود، عمل آمریکا بدون تردید بر محوبیت سپاه پاسداران در ایران اسلامی و اقصی نقاط جهان می افزاید.

پروانه نیک مرام روز چهارشنبه با تبریک میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، اظهار داشت: آمریکا اقدام به قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی کرده در حالی که خود آموزشگر تروریست است و این حرکت ترامپ، تمسخر و استهزا تمامی آزادگان جهان را به همراه آورد.
وی افزود: امروزه اهداف انقلاب و سپاه در منطقه گسترش یافته و باعث ترس مستکبران نظام شده است.
 نیک مرام بیان کرد: هم اینک سرداران و دلاوران سپاه و نیروهای مسلح ایران اسلامی خاری در چشم دشمنان قسم خورده اسلام هستند و دشمنی استکبار جهانی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان از درخشش این نیروی مخلص و مقتدر دارد.
 وی عنوان کرد: سخنان و تمهیدات رئیس جمهوری امریکا ضد سپاه نشانه حماقت و عدم درک سیاسی ترامپ است.
مدیرکل تعاو، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هم اینک پیش بینی های امام راحل و رهبر انقلاب در توسعه اهداف انقلاب به نتیجه رسیده است و مردم ایران نیز در این راستا حرکت خواهند کرد.
وی ابراز داشت: مایه افتخار سپاه پاسداران است که در مسیر جهاد در راه خدا و مبارزه با دشمنان نظام و انقلاب قرار دارد و امام حسین (ع) نیز معلم این مکتب است.
میلاد حضرت عباس (ع) روز جانباز نامگذاری شد، آن حضرت فرزند امام اول شیعیان، اسطوره وفاداری و دلیری است که در چهارمین روز شعبان سال 26 هجری در خانه حضرت علی(ع) و ام البنین دیده به جهان گشود.

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۸:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید