اخبار

648 واحد در زمینه کارورزی در کهگیلویه و بویراحمد فعال و مشارکت دارند

648 واحد در زمینه کارورزی در کهگیلویه و بویراحمد فعال و مشارکت دارند
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اینک 648 واحد در زمینه کارورزی در این استان فعال و مشارکت دارند.

به گزارش روابط عمومی  ، آیت الله ارمغانی اظهار داشت: سهمیه پیش بینی شده برای کهگیلویه و بویراحمد بر مبنای 70 درصد یک هزار و 575 نفر بوده است.

وی افزود: آذز ماه سال 1396 تعداد 54 نفر کارورز در کهگیلویه و بویراحمد قرار داد شده بوده که این تعداد هم اینک به 435 نفر رسیده است.

ارمغانی بیان کرد: تعداد کارورز واجد شرایط ثبت نام شده در سامانه سه هزار و 150 نفر است.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: کارفرمایانی که نسبت به جذب کارورزانی که دوره کارورزی خود را به پایان رسانده اند اقدام کنند به مدت حداکثر 2 سال از مشوق های بیمه ای سهم کارفرمایی برخوردار خواهند شد.
وی با اشاره به طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی، افزود: در طرح مهارت آموزی سهمیه کهگیلویه و بویراحمد 456 نفر بوده است که از این تعداد 403 نفر آن تحقق یافته است. 
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تعداد مراکز کاریابی در کهگیلویه و بویراحمد 14 مرکز و تعداد مراکز مشاوره کارآفرینی فعال در استان 3 مورد است.

کهگیلویه و بویراحمد 713 هزار نفر جمعیت دارد که حدود 46 درصد آنان در روستاها زندگی می‌کنند.

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید