اخبار

زمینه اشتغال 4226 نفر در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شد

زمینه اشتغال 4226 نفر در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس آخرین آمار، مبلغ افزون بر یک هزار و 216 میلیارد ریال به یک هزار و 363 طرح اشتغال روستایی و عشایری این استان پرداخت شده که زمینه اشتغال چهار هزار و 226 نفر را ایجاد کرده است.

به گزارش روابط عمومی، پروانه نیک مرام روز سه شنبه اظهار داشت: آمار طرح های پرداخت شده به تفکیک شهرستان ها در بویراحمد 652 طرح، بهمئی 151 طرح، گچساران 149 طرح، کهگیلویه 131، دنا 124، باشت 86، لنده 36 و چرام 34 طرح بوده است.

وی افزود: تعداد طرح های رسیده از شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد به کارگروه اشتغال استان در مجموع چهار هزار و 331 طرح بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ایجاد اشتغال را جزو دغدغه های اساسی مردم و مسئولان اجرایی کشور دانست و ابراز داشت: یکی از سیاست‌ های اصلی دولت تدبیر و امید اشتغالزایی و رونق تولید است و باید برای تحقق چنین امر مهمی در کهگیلویه و بویراحمد تلاش و همت جدی تری شود.

وی بیان کرد: فراهم کردن زیرساخت های توسعه روستایی و عشایری و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در این مناطق سبب کاهش بخش عمده ای از آسیب های اجتماعی می شود.

 

 

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید