اخبار

یادواره شهدای کارگرشهرستان بویراحمد برگزار می شود

یادواره شهدای کارگرشهرستان بویراحمد برگزار می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین یادواره شهدای کارگر شهرستان بویراحمد در تاریخ 17 بهمن امسال ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی، پروانه نیک مرام در نشست هماهنگی برنامه های بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: توسعه و تعمیق فرهنگ شهادت و ایثارگری در عرصه های کار، صنعت و تولید، تبیین، فرهنگ سازی، زنده نگه داشتن و ماندگار کردن نقش شهدای کارگری در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از اهداف عمده برگزاری این یادواره است.

وی افزود: معرفی کارگران شهید به عنوان الگوهای برتر به جامعه به ویژه نسل جوان و ترویج سبک زندگی اسلامی برای مقابله با تهاجم فرهنگی و تهدیدهای استکبار جهانی از جمله تحریم های اقتصادی از دیگر اهداف برگزاری این یادواره است.

نیک مرام با بیان اینکه قشر کارگری از ابتدای پیروزی انقلاب در خط مقدم قرار داشتند، تصریح کرد: در شرایط کنونی نیز کارگران در خط مقدم جبهه اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری نخستین یادواره شهدای کارگر شهرستان  بویراحمد، گفت: 14 هزار شهید کارگر در کشور و حدود 32 شهید کارگر در این استان وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در سایه ولایت فقیه است افزود: اقتدار امروز نظام را باید مدیون شهدا بود و همه ملت ایران باید قدردان انقلاب اسلامی؛ شهدا و ایثارگران باشند و از خانواده شهدا باید تقدیر و تکریم شود.

 

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید