اخبار

1020 میلیارد ریال وام اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

1020 میلیارد ریال وام اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزار و 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری تاکنون در این استان پرداخت شده است.
به گزارش روابط عمومی، پروانه نیک مرام روز سه شنبه در آیین تکریم و معارفه روسای تعاون،کار و رفاه اجتماعی گچساران اظهار داشت: بهمن سال قبل تاکنون سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری در کهگیلویه و بویراحمد از محل صندوق توسعه ملی در فاز نخست یک هزار و 70 میلیارد ریال بوده است.
وی بیان کرد: در این مدت 74 میلیارد ریال تسهیلات بانکی اشتغال در شهرستان گچساران پرداخت شده که زمینه اشتغال 440 نفر را فراهم کرده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ایجاد اشتغال تنها وظیفه اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی نیست و همه دستگاه های اجرایی باید برای تحقق فرصت های شغلی جدید تلاش کنند.
وی ابراز داشت:یکی از وظایف مهم این دستگاه متولی تثبیت اشتغال است که تلاش های خوبی در این زمینه صورت گرفته است.
نیک مرام شایسته سالاری،تخصص و سلامت نفس را از ویژگی های یک خدمتگزار خوب دانست و افزود: مسئولان سابق و امروز اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران از خدمتگزاران لایق در این عرصه بوده اند.
وی با اشاره به خواسته معلولان در گچساران برای تحقق سهمیه قانونی این اقشار بیان کرد: قانون بکارگیری سه درصد اشتغال معلولان سال ها پیش از سوی مجلس شورای اسلامی تائید شده و همه دستگاه های اجرایی موظف به اجرای آن هستند.
در پایان این آیین از خدمات پنج ساله بیژن مهدی پور قدردانی و قاسم پرویزی به عنوان سرپرست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی گچساران معرفی شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۶:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید