اخبار

کارگروه اشتغال شهرستان بویراحمد با حضور مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برگزارشد

کارگروه اشتغال شهرستان بویراحمد با حضور مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برگزارشد
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی : سهل انگاری در اجرای برنامه های اشتغال خیانت به جامعه است
به گزارش روابط عمومی :مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمددر جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بویراحمد که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد از جذب بیش از 8میلیارد تومان تسهیلات از محل  اشتغال روستایی وعشایری در استان خبرداد.

پروانه نیک مرام با بیان اینکه تا کنون8میلیارد تومان تسهیلات روستایی وعشایری با اشتغال زایی 449نفر در استان پرداخت شده افزود:سهم شهرستان بویراحمد 3میلیارد و800میلیون تومان با اشتغال زایی 218 نفر بوده است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت:  تا کنون677میلیون تومان تسهیلات ازمحل اشتغال  فراگیر با اشتغال زایی 40نفر در استان پرداخت شده است

وی اظهار کرد:سهم شهرستان بویراحمد ازاین بخش 365میلیون تومان با اشتغال زایی22 نفر بوده است.

پروانه نیک مرام  افزود: تسهیلات در زمینه طرح ها ی بخش  کشاورزی ،دامپروری،صنایع دستی وگردشگری،محصولات گلخانه ای و حوزه فناوری اطلاعات پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیز از انحراف و هدر روی تسهیلات انتقاد کرد و گفت:تسهیلات باید سریع ودر جای مناسب برای اشتغال زایی بیشتر پرداخت شود.

نیک مرام نیز اشتغال زایی و ایجاد رفاه اجتماعی را از دغدغه های خود عنوان کردواظهار داشت:تمام تلاش خود را برای  تسریع پرداخت تسهیلات و اشتغال پایدار انجام می دهم.
وی افزود: اگر مسئولی در جذب تسهیلات که بمنظور ایجاد اشتغال پرداخت میشود کوتاهی کند درحق جامعه وحتی خانواده خود خیانت کرده وباید جوابگوی سهل انگاری خود باشد دراین جلسه  به بانک ها و دستگاه های مربوطه مهلت ده روزه برای ارائه عملکرد درزمینه پرداخت تسهیلات داده شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۲۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید