اخبار

همایش تعاونی های بانوان شهرستان کهگیلویه برگزار شد

جشن ساز مدیر کل تعاون استان در این همایش نیز گفت :در استان بیش از یکصد و58تعاونی بانوان به صورت فعال در گرایشهاو عرصه های مختلف با اشتغالزایی یک هزارو 828نفرفعالیت می کنند،که از این تعداد 70مورد آن با اشتغال 467 نفر آن مربوط به این شهرستان می باشد و در این بین با داشتن 45% تعاون های فعال بانوان رتبه اول در استان را به خود اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان کهگیلویه و بویراحمد همایش تعاونی های بانوان شهرستان کهگیلویه با حضور جشن ساز مدیر کل تعاون استان و جمعی از کار شناسان تعاون در سالن اجتماعات اداره تعاون این شهرستان بر گزار شد.

حاصل کشاورز رییس اداره تعاون شهرستان گفت :این همایش که به مدت یک روز برگزار شد بیش از 80نفر از اعضای تعاونی های بانوان شهرستان از آن استقبال کردند.وی خاطر نشان نمود با توجه به آیه 2سوره مائده که خداوند مارا الزام به تعاون و همکاری در اعمال نیک نمود، تعاونگری را نوعی جهاد دانست که همه می توانند در آن شرکت نمایند و اقتصاد تعاونی را یادگاروبرگ زرینی از تز قانونی شهید بهشتی دانست.

جشن ساز مدیر کل تعاون استان در این همایش نیز گفت :در استان بیش از یکصد و58تعاونی بانوان به صورت فعال در گرایشهاو عرصه های مختلف با اشتغالزایی یک هزارو 828نفرفعالیت می کنند،که از این تعداد 70مورد آن با اشتغال 467 نفر آن مربوط به این شهرستان می باشد و در این بین با داشتن 45% تعاون های فعال بانوان رتبه اول در استان را به خود اختصاص داده است. جشن ساز در ادامه گفت : تعاونی ها باید مهارت ، تحول ، تداوم را در فعالیتهای خود نهادینه کنند تا موجب رونق اقتصادی در شهرستان شوند .شایان ذکر است این همایش که با پرسش و پاسخ خاتمه یافت به رسم یاد بود به تعاونگران جوایز نفیسی نیز اهداء گردید.

۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۵۴
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید