اخبار

دیدار مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی با مدیرکل امورمالیاتی استان

دیدار مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی با مدیرکل امورمالیاتی استان
مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد: مالیات پشتوانه اقتصاد ملی، رونق تولید واشتغال است
به گزارش روابط عمومی :‌مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد مالیات را پشتوانه اقتصاد ملی، رونق تولید واشتغال دانست و افزود: درسایه ترویج فرهنگ پرداخت مالیات بستر مشارکت اقتصادی و توسعه بیش از پیش اقتصادی فراهم خواهدشد.
پروانه نیک مرام در دیدار مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد افزود : در سال های اخیر افزایش درآمدهای مالیاتی بخش زیادی از چالش های اقتصاد نفتی را کاهش داد وبرون رفت جامعه از تنگناهای مالی به نهادینه شدن فرهنگ مالیاتی نیاز دارد.
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی همچنین در دیدار با اعضای تعاونی مسکن کارکنان امور مالیاتی برلزوم قانونگرایی در فرایند امور تعاونی های مسکن، پرهیز از هرگونه رفتار فراقانونی و برنامه ریزی مطلوب برای پیشبرد اهداف تعاونی های مسکن که همان خانه دار کردن اعضای تعاونی هاست از سوی هیات مدیرهای تعاونی مسکن ومدیران سازمان ها و ادارات کل استان تاکید کرد.
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد محرومیت ها و مشکلات ناشی از کم رونقی تولید و اشتغال کهگیلویه وبویراحمد وبالابودن نرخ بیکاری جویندگان کار این منطقه را یادآور شد وگفت:  بخشودگی های مالیاتی فرصت خوبی برای جذب سرمایه گذاری در این منطقه مستعد است.
محمدعلی غفار ی به شفاف و عادلانه بودن نظام مالیاتی اشاره کرد و گفت: بخش زیادی از مشاغل در کهگیلویه وبویراحمد از پرداخت مالیات معاف هستند که این امر بیانگر توجه به حقوق مودیان ازسوی ماموران مالیاتی است
وی اظهاکرد :  با تلاش مجموعه خدمتگزار مالیاتی بخش زیادی از هزینه های کشور از صاحبان درآمد وثروت وصول می شود و این کار به توسعه همه جانبه کمک می کند.
در پایان این نشست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت های مجموعه مالیاتی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی ،کمک به رونق تولید و اشتغال تقدیرکرد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید