دستور العمل به روز رسانی سایت

                       دستورالعمل بروز رسانی سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویر احمد

 

نحوه بررسی و بروزرسانی

واحد مسئول

بخش مربوطه

به فراخور نیاز

فناوری اطلاعات

صفحه اصلی

روزانه

روابط عمومی

اخبار

به فراخور نیاز

فناوری اطلاعات

اطلاعیه ها

به فراخور نیاز

فناوری اطلاعات

فراخوان ها

روزانه

ارزیابی

پرسش و پاسخ

هفتگی

دفتر مدیرکل

ارتباط با مدیرکل

هفتگی

مدیریت تعاون

صفحه تعاون

هفتگی

مدیریت کارآفرینی و اشتغال

صفحه کارآفرینی و اشتغال

هفتگی

فناوری اطلاعات

صفحه پشتیبانی

هفتگی

مدیریت اجتماعی

صفحه امور اجتماعی و فرهنگی

هفتگی

مدیریت روابط کار

صفحه روابط کار

ماهیانه

فناوری اطلاعات

خدمات دستگاه

ماهیانه

فناوری اطلاعات

راهنمای مراجعین

ماهیانه

فناوری اطلاعات

قوانین

ماهیانه

فناوری اطلاعات

درباره ما

 

قابل توجه بازدید کنندگان محترم:

بدینوسیله دستورالعمل نحوه بارگذاری محتوای وب سایت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد به شرح ذیل اعلام می گردد:

در صفحه اصلی وب سایت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ، از منوی میز خدمت و یا منوی خدمات و فرایندها می توان به تمام خدمات قابل ارائه توسط این سازمان ، نحوه اجرای فرایندهای مربوطه و دریافت خدمات مورد تقاضا دسترسی پیدا کرد . در این دو منو فهرست کاملی از خدمات و زیرخدمات شناسه دار سازمان موجود می باشد که با کلیک بر روی هر کدام از آنها می توان اطلاعات تکمیلی در خصوص شرح خدمت ، مستندات موردنیاز ، قوانین و مقررات ، پاسخ به سوالات متداول ، مدت زمان انجام خدمت ، هزینه های موردنیاز برای دریافت خدمت ، مسئول اصلی ارائه خدمت و مراحل گردش کار مشاهد نمود .

در پورتال اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد امکان ثبت دیدگاه ، پیگیری درخواست ها و سوالات شما کاربران گرامی از طریق “منوی ارتباط با ما ” فراهم گردیده است .  در این قسمت ها شما می توانید سوالات ، پیشنهادات و نظرات خود را به صورت تمام وقت در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز مطرح فرمایید.

این پورتال در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی می باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی (قابل پیش بینی) در زمان مقتضی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

پس از ثبت درخواست، نظرات و پیشنهادات شما سعی می گردد حسب مورد و در زمان مقتضی نظرات قابل انتشار در پورتال منعکس و یا نتایج پیگیری درخواست به متقاضی اعلام گردد.